Home
W sobotę mecz na szczycie! PDF Email
Wpisany przez Maciek Smoleń   
środa, 24 sierpnia 2011 12:09

W sobotę na stadionie w Zawierciu zmierzą się dwa, dotychczas najlepsze, zespoły „sosnowieckiej” A klasy. Do Zawiercia zawita zespół Błyskawicy Preczów.

 

Warta z kompletem punktów lideruje w tabeli. Podopieczni Grzegorza Kulawiak na inaugurację wygrali 3-1 z Przemszą Siewierz, zaś w drugiej kolejce nie dali szans piłkarzom Milenium Wojkowice, zwyciężając 0-2. Od początku sezonu błyszczy powracający do zespołu Bogdan Szadkowski, który już trzykrotnie pokonywał bramkarza rywali. Na przełamanie liczy z pewnością Damian Sołtysik, któremu w ostatnim spotkaniu zabrakło szczęścia.

Cztery punkty w dwóch kolejkach zgromadzili piłkarze z Preczowa. W pierwszej kolejce zremisowali na wyjeździe z KS Giebło 0-0, zaś w miniony weekend rozgromili na własnym stadionie inny zespół z naszego powiatu MKS Poręba 8-1. Dwie bramki strzelił Piotr Wybański, który tym samym jest najskuteczniejszym ligowym strzelcem  drużyny. Jeszcze wyżej Błyskawica wygrała w I rundzie Pucharu Polski, gromiąc aż 9-0 Iskrę Psary.

KP Warta Zawiercie – KS Błyskawica Preczów
Sobota, 27 sierpnia 2011, godzina 17:30
Stadion 1000-lecia Państwa Polskiego, ul. Moniuszki


Istnieje możliwość przekazania  "cegiełki" wsparcia dla KP Warta Zawiercie, jako dobrowolnej darowizny na rzecz naszego Klubu.

źródło: www.zawiercie.info

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych