Home
Nasza MŁODZIEŻ PDF Email
sobota, 29 grudnia 2018 20:26

W minionej rundzie jesiennej Nasz klub był reprezentowany przez 5 grup młodzieżowych, które z różnym skutkiem walczyły na ligowych boiskach.

 

Przed sezonem z rozgrywek została wycofana najstarsza grupa pośród młodzieży naszego klubu, czyli juniorzy młodsi, którzy mieli występować w 4 lidze okręgowej B1.

Część zawodników zasiliła ŹRÓDŁO Kromołów, a reszta zakończyła swoją przygodę z piłką. Trenerem tej drużyny w poprzednim sezonie był Zbigniew Molenda.

TRAMPKARZE STARSI C1 (rocznik 2004) - trener Robert Majchrzak

Drużyna występowała w 3 lidze wojewódzkiej gr. IV Katowice - Sosnowiec. W 14 rozegranych meczach zdobyła 29 punktów. Odniosła 9 zwycięstw, 2 razy zremisowała i poniosła 2 porażki. Stosunek bramek 30 - 20. Ta zdobycz punktowa dała im 2 miejsce w tabeli ze stratą 3 punktów do drużyny Zagłębia Sosnowiec, co w ostatecznym rezultacie pozwoliło awansować do 2 ligi wojewódzkiej. Mecze w tej lidze odbywać się będą wiosną 2019 r.

 

Kadra drużyny: Jacek Wilk, Mateusz Wojdyła - Patryk Baran, Sebastian Brzostkiewicz, Jakub Cholewka, Franciszek Gajda, Karol Gębka, Damian Górski, Kacper Gryc, Jakub Haas, Jakub Haładyń, Alan Kaleta, Kacper Kurzak, Maksymilian Miśta, Dominik Papoń, Wiktor Parzysz, Jakub Pluta, Tomasz Pompa, Stanisław Waszkiewicz.

 

GRUNWALD Ruda Śląska - WARTA 4-2 (Gryc, Pompa)

WARTA - GKS GieKSa Katowice 5-4 (Brzostkiewicz 2,Gębka, Haładyń, Pompa)

ORBITA Bukowno - WARTA 0-1 (Wilk)

WARTA - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 0-3

CZARNI Sosnowiec - WARTA 2-4 (Papoń 2, Brzostkiewicz, Haładyń)

WARTA - SARMACJA Będzin 1-1 (Haładyń)

UKS RUCH Chorzów - WARTA 0-3 (Brzostkiewicz, Gębka, Haładyń)

WARTA - GRUNWALD Ruda Śląska 3-0 (Gębka, Papoń, Pompa)

GKS GieKSa Katowice - WARTA 0-2 (Gębka, Papoń)

WARTA - ORBITA Bukowno 3-1 (Gębka, Haładyń, Pompa)

ZAGŁĘBIE Sosnowiec - WARTA 2-1 (Pluta)

WARTA - CZARNI Sosnowiec 0-0

SARMACJA Będzin - WARTA 2-3 (Papoń 2, Pompa)

WARTA - UKS RUCH Chorzów 2-1 (Haładyń, Papoń)

 

TRAMPKARZ MŁODSZY C2 (rocznik 2005) - trenerzy Tomasz Przygodziński, Szymon Rogielski

Drużyna występowała w IV lidze okręgowej, gdzie po rozegraniu siedmiu spotkań zajęła 2 miejsce ustępując Zagłębiu Sosnowiec. W 7 spotkaniach odniosła 5 zwycięstw i doznała 2 porażek, stosunek bramek 30-17.

Kadra drużyny: Kacper Dworak, Patryk Wroński - Jan Barczycki, Sebastian Brzostkiewicz, Kacper Bucki, Miłosz Cierpisz, Oliwier Dawiec, Aleksander Flak, Patryk Gajda, Nikodem Janeczek, Mikołaj Kubarek, Kacper Merta, Antoni Migdał, Sebastian Mularczyk, Jakub Musiał, Maciej Myga, Konrad Nawrotek, Patryk Piątek, Karol Skawiańczyk, Alan Szczepańczyk, Kacper Trojak, Stanisław Waszkiewicz, Piotr Winnicki, Stanisław Wnuk i Kamil Żyra.

WARTA - ZAGŁĘBIE II Sosnowiec 1-2 (A.Flak)

GÓRNIK Jaworzno - WARTA 0-7 (A.Flak 3,Janeczek 2,Waszkiewicz 2)

WARTA - CZARNI II Sosnowiec 2-7 (Merta, Myga)

JEDYNKA Łazy - WARTA 2-5 (Waszkiewicz 2,Flak,Merta,Migdał)

ZEW Kazimierz - WARTA 5-8 (Waszkiewicz 6,Merta 2)

WARTA - KS MYDLICE Dąbrowa Górnicza 3-0 walkower

PIŁKARZ Sosnowiec - WARTA 1-4 (Waszkiewicz 3,Trojak)


MŁODZIK MŁODSZY D2 (rocznik 2007) - trener Grzegorz Przybysz

 

Drużyna występowała w V lidze okręgowej i w 7 rozegranych spotkaniach zdobyła komplet punktów, przy stosunku bramek: 51-5, co daje jej awans do IV ligi okręgowej. Mecze te zostaną rozegrane na wiosnę 2019 r.

 

Kadra drużyny: Patryk Gąsowski, Jakub Serwatka - Alex Brewka, Wojciech Charaziński, Borys Cyzowski, Szymon Goncerz, Karol Janoska, Piotr Jaros, Marcel Karas, Eryk Karczewski, Kacper Kolasiński, Konrad Konieczniak, Filip Kruszec, Jakub Kulis, Mateusz Kulis, Dominik Nowak, Jakub Pietrzyk, Karol Piotrowski, Dawid Siwczyk, Igor Spyra, Artur Wolski i Natan Zygmański.

 

WARTA - CZARNI II Sosnowiec 6-0 (Karczewski 2,Nowak 2,Cyzowski,Karas)

UKS AKADEMIA 2012 Jaworzno - WARTA 2-3 (Goncerz 2,Kolasiński)

WARTA - MUKP III Dąbrowa Górnicza 4-2 (Konieczniak 2,Cyzowski,Nowak)

CYKLON Rogoźnik - WARTA 0-17 (Serwatka 4,Kolasiński 3,Nowak 2,Zygmański 2,Brewka, Goncerz, Karczewski, Konieczniak, Pietrzyk, Spyra)

UKS Sławków - WARTA 0-4 (Gąsowski, Goncerz, Janoska, Pietrzyk)

WARTA - PIŁKARZ Sosnowiec 8-0 (Kolasiński 2,Brewka, Goncerz,Janoska,Nowak,Spyra)

ZGODA Byczyna - WARTA 1-9 (Nowak 4, Goncerz 2,Kruszec,J.Kulis,Spyra)

 

ORLIK STARSZY E1 (rocznik 2008) - trener Szymon ROGIELSKI

 

Drużyna występowała w V lidze okręgowej E1. Po rozegraniu 11 spotkań uplasowała się na 4 miejscu zdobywając 24 punkty. Na ten dorobek punktowy złożyły się 8 zwycięstw i 3 porażki, przy stosunku bramek: 76-37.

 

Kadra drużyny: Igor Dziwiński - Michał Bryła, Mateusz Durlej, , Karol Gajek, Karol Gwóźdź, Mateusz Kulis, Piotr Lewandowski, Wojciech Mazurek, Jan Mularczyk, Maciej Mularczyk, Filip Musiał, Jan Ociepka, Kamil Pałka, Igor Pilis, Dominik Pławecki, Damian Podgórski, Alan Skiba, Adam Struzik, Gabriel Trzcionkowski, Szymon Turczyn, Nataniel Wosik, Alan Wykurz, Gabriel Zawrin i Patryk Żmuda

 

TĘCZA Błędów - WARTA 6-5 (Dziwiński, Gajek, Mazurek, Żmuda i samobójcza)

WARTA - SPORTOWA GMINA Psary 10-1 (Pilis 3,Wosik 3, Gajek 2,Żmuda 2)

STRAŻAK Nowa Wieś - WARTA 6-8 (Bryła 2,Mazurek 2,Zawrin 2,Durlej, Żmuda)

ZEW Kazimierz - WARTA 2-9 (Durlej 2, Mazurek 2,Bryła, Gajek, Pilis, Skiba, Struzik)

WARTA - MUKP III Dąbrowa Górnicza 7-3 (Gajek 3,Pałka 2,Mazurek, Struzik)

AKADEMIA SPORTU Wojkowice - WARTA 4-10 (Skiba 4,Bryła 2,Mazurek,Wosik,Zawrin, Żmuda)

WARTA - UNIA Dąbrowa Górnicza 11-0 (Kulis 2,Ociepka 2,Pałka 2,Zawrin 2, Trzcionkowski ,Turczyn,Wosik)

KS MYDLICE Dąbrowa Górnicza - WARTA 1-6 (Durlej 3, Gajek 2, Skiba)

WARTA - SALOS Dąbrowa Górnicza 1-2 (Zawrin)

ZAGŁĘBIE II Sosnowiec - WARTA 8-1 (Gajek)

WARTA - RKS GRODZIEC Będzin 8-4 (Skiba 3,M.Mularczyk 2,Mazurek, Trzcionkowski,Wosik)

 


ORLIK MŁODSZY E2 (rocznik 2009) - trener Aleksander Dzidowski

Piłkarze tej drużyny rozgrywali swoje spotkania w ramach IV ligi okręgowej. Niestety nasi piłkarze zajęli ostatnie miejsce i spadli do V ligi okręgowej. W dziewięciu rozegranych spotkaniach 9. krotnie uznawali wyższość swoich rywali. W trakcie rozgrywek drużynę opuściło 3 zawodników, którzy wzmocnili lokalnego rywala UKS Football Academy.

 

Kadra drużyny: Wiktor Budziński, Patryk Famulski, Michał Flak, Jan Kania, Jakub Kleszcz, Alan Kokoszka, Oskar Kukułka, Franciszek Kurpiś, Filip Miąsko, Alan Niepsuj, Bartosz Piasecki, Filip Pompka, Antoni Przybylik, Igor Sabala i Olivier Turlej.

 

WARTA - UKS FOOTBALL ACADEMY Zawiercie 4-12 (Flak, Kleszcz, Kukułka, samobójcza)

MUKP Dąbrowa Górnicza - WARTA 17-0

WARTA - SARMACJA Będzin nie odbył się

WARTA - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 1-21 (Budziński)

JEDYNKA Łazy - WARTA 16-0

UKS FOOTBALL ACADEMY Zawiercie - WARTA 23-1 (Turlej)

WARTA - MUKP Dąbrowa Górnicza 6-13 (Kania 2,Famulski,Przybylik,Sobala, Turlej)

SARMACJA Będzin - WARTA 18-1 (Turlej)

ZAGŁĘBIE Sosnowiec - WARTA 11-1 (Turlej)

WARTA - JEDYNKA Łazy 0-19

 

 

 

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych