Home
kierunek Częstochowa PDF Email
piątek, 05 października 2018 12:48

W najbliższej kolejce podopieczni trenera Sebastiana Stemplewskiego udadzą się do Częstochowy, gdzie w boju o ligowe punkty zmierzą się z rezerwami Rakowa.

 

Skład Rakowa to wielka zagadka, gdyż w meczach rozgrywanych przy Limanowskiego drużyna wzmacniana jest zawodnikami pierwszej drużyny, natomiast na wyjazdy jeżdżą głównie juniorzy częstochowskiego klubu.

W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością Raków podejmował Polonię Poraj i uległ jej 0-1. Na boisku w drużynie gospodarzy pojawiło się 10 zawodników na co dzień trenujących pod okiem Marka Papszuna.

W niedzielne przedpołudnie sytuacja może się powtórzyć, gdyż pierwszoligowy swój mecz rozgrywają w sobotę w Bielsku-Białej.

RAKÓW II – PORAJ 0-1

Szumski – Nojszewski, Bartl, Czerkas, Formella, Kościelny, Krzyżak, Mesjasz, Mondek, Radwański, Wróblewski. Po przerwie na boisku pojawili się Theus, Zębik i Hajdacz.

 

W naszej drużynie po ostatnich zwycięstwach panuje bojowa atmosfera, do Częstochowy jedziemy po 3 pkt. Pod znakiem zapytania stoją występy ostatnio kontuzjowanych Krystiana Furgacza, Patryka Grima i Michała Sołtysika.

Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 11.00 i zostanie rozegrany na bocznym boisku stadionu przy ul. Limanowskiego 81.

Wszystkich Naszych Kibiców serdecznie zapraszamy!!!

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych