Home
Warta wróciła do treningów. PDF Email
Wpisany przez Michał Kałuża   
wtorek, 11 lipca 2017 19:53

W dniu dzisiejszym tuż przed godziną 16 prezes Bogdan Janikowski przedstawił zawodnikom Warty ich nowego trenera Andrzeja Orzeszka. Po krótkiej rozmowie w szatni piłkarze przebrali się w stroje treningowe i udali się na boisko. Pierwsze zajęcia przebiegły w spokojnej atmosferze. Piłkarze zagrali gierkę, którą wygrali zawodnicy grający w niebieskich narzutkach. Na dzisiejszym treningu pojawiło się sześciu nowych zawodników, czterech z nich to młodzieżowcy.

foto: www.futboljura.pl

 

 

NIEBIESCY: zaw.testowany-Białkowski,D.Sołtysik,Marek,Strojek-Mąka,zaw.testowany,Kubik,Karpiński-Radosz

POMARAŃCZOWIzaw.testowany-zaw.testowany,Bajor,tr.Gajecki,Kłosowski-zaw.testowany,Grim,zaw.testowany,W.Majchrzak-Zachara

Na dzisiejszych zajęciach w stosunku do rundy wiosennej zabrakło Damiana Adamieckiego, Krystiana Furgacza (przebywa na testach w Siarce Tarnobrzeg) Szymona Maszczyka, Jana Sitko oraz Michała Sołtysika (czeka na operację kolana). Reszta zawodników, po okresie wypożyczenia wróciła do swoich klubów.

Kolejny trening zaplanowany został na jutro na godz. 16.00, a już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 zostanie rozegrany pierwszy sparing w tym okresie przygotowawczym. Warta na stadionie przy ul. Leśnej podejmować będzie rezerwy PODBESKIDZIA Bielsko-Biała


 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych