Home
Zarząd podjął decyzję ! PDF Email
Wpisany przez Bogdan Janikowski   
wtorek, 20 czerwca 2017 18:37

Jak Wszystkim wiadomo po zakończeniu rozgrywek ligowych Zarząd KP Warta Zawiercie postanowił powierzyć inne obowiązki Panu Robertowi Majchrzakowi dotychczasowemu trenerowi pierwszego zespołu. W związku z tym rozpoczęto rozmowy z kilkoma trenerami którzy mogliby objąć tę funkcję.

Po długotrwałych rozmowach jest nam miło poinformować ,iż z dniem 01.07.2017 r  trenerem pierwszego zespołu będzie Pan Andrzej Orzeszek.

Jest to osoba znana nie tylko jako były piłkarz Górnika Zabrze , ale również doświadczony trener który trenował zespoły takie jak : Sparta Lubliniec, Zagłębie Sosnowiec, Stal Rzeszów, Hetman Zamość, Stal Poniatowa, Górnik Zabrze (Młoda Ekstraklasa), a ostatnio II Ligową Polonię Bytom.

Gratulujemy Panu trenerowi objęcia tej posady i życzymy samych sukcesów w nowym miejscu pracy.

Jednocześnie chcieliśmy podziękować pozostałym trenerom za chęć współpracy z naszym klubem i aplikowanie na stanowisko trenera pierwszego zespołu Warty Zawiercie.

Jest nam również przyjemnie poinformować ze z dniem 1.07.2017 r Pan Robert Majchrzak obejmuje w naszym klubie funkcję Dyrektora Sportowego - trenera koordynatora.

Gratulujemy Panu Robertowi i również życzymy mu sukcesów w pracy na nowym stanowisku.

Prezes Zarządu

Bogdan Janikowski

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych