Home
Czas na lidera PDF Email

W sobotę na stadionie 1000-lecia Biało-Zieloni podejmować będą lidera rozgrywek TS Gwarek Tarnowskie Góry

 

 

Patrząc na tabelę rundy jesiennej oraz grę jaką prezentowała nasza drużyna, mecz z Gwarkiem, miał być meczem o zwycięstwo w 4 lidze gr. 1. Wiosna jednak zweryfikowała nasze szanse na baraż o awans do III ligi.... Wyjazdowa "seria" podopiecznych trenera Majchrzaka odbija się czkawką... Na chwilę obecną mamy 13 pkt mniej niż w rundzie jesiennej... Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze w sobotę zagrają na maximum swoich możliwości i pokonają lidera rozgrywek, a tym samym zrewanżują się za jesienną porażkę 0-3.

Warta do meczu z tarnogórzanami przystąpi osłabiona brakiem braci Sołtysików oraz pauzującego za kartki Adriana Marka, pod znakiem zapytania stoi występ Sebastiana Radosza.

Gwarek w ostatnim swoim meczu uległ, w doliczonym czasie gry, na własnym boisku Ruchowi Radzionków 0-1. Relację oraz skład z tego spotkania można znaleźć na oficjalnej stronie gości www.tsgwarek.pl

Sobotnie starcie poprowadzi Leszek Lewandowski z Zabrza, a asystować mu będą: Marcin Goriwoda i Rafał Lasyk. Sędzia ten prowadził nam spotkanie z Ruchem Radzionków w Zawierciu. W spotkaniu tym udzielił 7 napomnień, 1 wykluczenia oraz podyktował dla Warty rzut karny.

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych