Home
Myszków pokonany PDF Email

W zaległym meczu 24 serii spotkań 4 ligi śląskiej KP WARTA Zawiercie pokonała sąsiada zza miedzy MKS Myszków 4-1.

Mecz lepiej rozpoczęli nasi goście, którzy w 7` objęli prowadzenie po solowej akcji Piotra Andrzejewskiego. Kilkanaście minut później wyrównał Michał Mąka, który pewnym strzałem w róg pokonał z "11" bramkarza gości. Nie minęło 5 min, Michał podszedł drugi raz do ustawionej na "wapnie" piłki i ponownie pokonał swojego imiennika Michał Brusia. W 39` Mąka ustrzelił klasycznego Hat-tricka, kiedy wykorzystał błąd bramkarza Myszkowian. Wynik spotkania w 50` ustalił Rafał Nowak precyzyjnym strzałem w długi róg.

Warto odnotować, że w spotkaniu z MKS-em zadebiutował Jan Kłosowski, a drugi występ w drużynie seniorów odnotował Szymon Maszczyk.

WARTA - MKS Myszków 4-1 (3-1)

Mąka 23`k,29`k,40;Nowak 50` - Andrzejewski 7`

WARTA: J.Wiśniewski-Białkowski,Marek(46`F.Wiśniewski),Żemła,Strojek-Mąka,Bajor,Furgacz,Adamiecki(84`Maszczyk)-Nowak(65`Kłosowski),Zachara(70`Kubik) rezerwa: Sitko,Grim,Kramarczyk

MYSZKÓW: Bruś-Skwarczyński,Maternik,Nowakowski,Rybak-Korbel,Dikof,Kotas,Mizgała,Zdanowski-Andrzejewski

sędziował: Artur Należnik, asystenci: Marcin Giziński, Dawid Griner (KS Katowice), obserwator: Artur Kita (OZPN Częstochowa)

żółte kartki: Marek - Andrzejewski, widzów: ok 250.

Kartka, którą otrzymał Adrian Marek wyklucza go z dwóch najbliższych spotkań naszej drużyny, ponieważ było to 12  napomnienie w tym sezonie.

 

Copyright by Klub Piłkarski Warta Zawiercie - 2011
Wszelkie prawa zastrzeżone dla KP Warta Zawiercie i serwisów pokrewnych